Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis jarní části 2019

                                                      22.ročník FLNS Krnov

1. KOLO

NEDĚLE 21.04.2019

 SLUŽBA:   SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

09:00 hod

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 

11:00 hod

 SK JISKRA KRNOV

 FCF KELTA KRNOV

 

12:30 hod

 FC BRUNTÁLSKO

 SOKOL CHOMÝŽ

 

14:00 hod

 FC KARLA 1994 KRNOV

 FC "D" UNITED KRNOV

 

15:30 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 

  

2. KOLO

NEDĚLE 28.04.2019

 SLUŽBA:   SK JISKRA KRNOV

 

09:00 hod

 SK JISKRA KRNOV

 FC "D" UNITED KRNOV

 

11:00 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 FC KARLA 1994 KRNOV

 

12:30 hod

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

14:00 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 

15:30 hod

 FCF KELTA KRNOV

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

    

3. KOLO

NEDĚLE 05.05.2019

 SLUŽBA:   SOKOL CHOMÝŽ

 

09:00 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 FC KARLA 1994 KRNOV

 

11:00 hod

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

12:30 hod

 FC "D" UNITED KRNOV

 FCF KELTA KRNOV

 

14:00 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 

15:30 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 SK JISKRA KRNOV

 

  

4. KOLO

NEDĚLE 12.05.2019

 SLUŽBA:   FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 

09:00 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

11:00 hod

 FCF KELTA KRNOV

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 

12:30 hod

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 FC "D" UNITED KRNOV

 

14:00 hod

 SK JISKRA KRNOV

 SOKOL CHOMÝŽ

 

15:30 hod

 FC KARLA 1994 KRNOV

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 

 

5. KOLO

NEDĚLE 19.05.2019

 SLUŽBA: FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 

09:00 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

11:00 hod

 FC "D" UNITED KRNOV

 SOKOL CHOMÝŽ

 

12:30 hod

 FC KARLA 1994 KRNOV

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 

14:00 hod

 FCF KELTA KRNOV

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 

15:30 hod

 SK JISKRA KRNOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

 

6. KOLO

NEDĚLE 26.05.2019

 SLUŽBA:   FC KARLA 1994 KRNOV.

 

09:00 hod

 FC KARLA 1994 KRNOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

11:00 hod

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 SK JISKRA KRNOV

 

12:30 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 FC "D" UNITED KRNOV

 

14:00 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 FCF KELTA KRNOV

 

15:30 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

 

7. KOLO

NEDĚLE 02.06.2019

 SLUŽBA:   FCF KELTA KRNOV.

 

09:00 hod

 FCF KELTA KRNOV

 FC KARLA 1994 KRNOV

 

11:00 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 FC "D" UNITED KRNOV

 

12:30 hod

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 SK JISKRA KRNOV

 

14:00 hod

 FC BRUNTÁLSKO

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 

15:30 hod

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 SOKOL CHOMÝŽ

 

           

8. KOLO

NEDĚLE 09.06.2019

 SLUŽBA:   FC "D" UNITED KRNOV

 

09:00 hod

 FC "D" UNITED KRNOV

 FC BRUNTÁLSKO

 

11:00 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 

12:30 hod

 FC KARLA 1994 KRNOV

 SK JISKRA KRNOV

 

14:00 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

15:30 hod

 FCF KELTA KRNOV

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

   

9. KOLO

NEDĚLE 16.06.2019

 SLUŽBA:   FC BRUNTÁLSKO

 

09:00 hod

 FC BRUNTÁLSKO

 FCF KELTA KRNOV

 

11:00 hod

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 FC KARLA 1994 KRNOV

 

12:30 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 

14:00 hod

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 SK JISKRA KRNOV

 

15:30 hod

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 FC "D" UNITED KRNOV

     

10. KOLO

NEDĚLE 23.06.2019

 SLUŽBA:   SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

09:00 hod

 TJ HORNÍ BENEŠOV

 SK LOM BAŠISTA KRNOV

 

11:00 hod

 FCF KELTA KRNOV

 SK JISKRA KRNOV

 

12:30 hod

 SOKOL CHOMÝŽ

 FC BRUNTÁLSKO

 

14:00 hod

 FC "D" UNITED KRNOV

 FC KARLA 1994 KRNOV

 

15:30 hod

 FK KOMINICTVÍ ZAKOPAL MILOTICE

 FK MR. STEEL GROUP KRNOV

 

               Rozpis ke stažení zde:  Rozpis jaro 2019